Od serca za serce – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Organizator
Fundacja Rozwoju Międzykulturowego EBU

Lokalizacja
województwo małopolskie

Wydarzenie ma na celu wymianę serdeczności pomiędzy różnymi grupami wolontariuszy w mieście, zsieciowanie środowiska wolontariackiego oraz promowane idei wolontariatu w jego czystej postaci, czyli podarowania drugiemu człowiekowi odpowiedzi na jego potrzebę (słowa, czasu, pomocy).
Wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności włożą wiele serca we własnoręczne upieczenie i udekorowanie pierniczków, które będą słodkim upominkiem dla wszystkich mieszkańców miasta, którzy robią coś dobrego dla innych. Podczas happeningu na ulicach miasta wolontariusze EKS będą rozmawiać z przechodniami o tym czym jest wolontariat pokazując, że każdy może być wolontariuszem, a właściwie każdy na pewno ma na swoim koncie dobre uczynki.
Akcja wymiany serdeczności będzie polegała na nagraniu sobie nawzajem filmików z życzeniami i refleksją czym dla autorów jest wolontariat. Grupy zaangażowane w akcję: wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności i Fundacji EBU, wolontariusze Centrum Młodzieżowego MIĘDZYCZAS, kluby wolontariackie w szkołach miejskich.

wczytywanie mapy....

Wróc do wszystkich wydarzeń